1

BEBEK BATTANİYELERİ

100 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO İLE

Bebek Battaniyesi

Bebeklerin ciltleri yetişkin insanlara oranla daha hassas ve incedir. Bebeklerimize giydirilen kıyafetlere ne kadar özen gösteriyorsak bebek battaniyesi seçerken de o kadar özen göstermeliyiz. Doğal malzemeden üretilmeyen ürünler bebeğinizin cildine zarar verebilir. Bebeğinizin rahat bir şekilde uyuması için cildine uygun doğal malzemeden üretilmiş battaniye seçmek çok önemlidir. Bebek Battaniyesi seçimi yaparken nelere dikkat etmeliyiz?

Malzeme seçimi ve kalitesi

Bebekler battaniyeleri, bebek kıyafetleri gibi giymiyor olsalar bile ağızları ve yüzleri sürekli temas etmektedir. Bu nedenle bebeğiniz için battaniye seçerken herhangi bir kimyasal bulundurmayan, bebeğinizin cildine uygun, doğal malzemelerden üretilmiş ve sertifikalı ürünler seçmek hem bebeklerin cilt sağlığı hem de rahat uyku çekebilmeleri için önem arz etmektedir. Bu sebeple bebeğinizin sağlıklı ve huzurlu bir uyku uyuyabilmesi için süprem örme kumaş tercih etmek doğru olacaktır. Sydney Baby olarak, süprem örme kumaş kullanıyoruz. Süprem örme kumaş hava geçiren dokusuyla bebek cildinin hava almasını sağlar ve yumuşak yapısıyla konfor sunar. Süprem örme kumaşın bir diğer avantajı ise, örme olmasından dolayı bebeğinizi sıcak tutar.

Hafiflik

Bebek battaniyesi seçiminde önemli olan diğer konu ise, battaniyenin bebeğinizin üzerinde ağırlık yapmamasıdır. Ağır battaniye seçimi bebeğiniz rahat bir uyku uyumasına engel olacaktır. Bebek battaniyesinin hafif olması bebeğinizin konforlu bir uyku çekebilmesi için önemli bir etkendir.

Sıcacık bir uyku konforu için

Bebekler yapıları itibariyle hassas varlıklardır. Soğuk havalarda battaniye kullanırken güzel ısıtan bebek battaniye modellerini tercih etmelisiniz. Yaz aylarında ise Sydney Baby Bebek Pikeleri yeterli olacaktır.

Neden Sydney Baby Bebek Battaniyeleri?

Muteks Mutlubaşlar Tekstil markası olan Sydney Baby, 1995 yılından bu yana kaliteyi ve müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir. Siz değerli müşterilerimize dünya çapında kaliteyi sunabilmek için OEKO TEX 100 ve GOTS sertifikalarımızın verdiği standartlara uygun olarak üretim yapmaktayız.

Oeko-Tex® 100 standardı 'Product Class 1'

0-3 Yaş Bebekler için üretilen tekstil ürünlerinin bebeğin cildine zarar verecek materyaller içermemesi için uygulanan sertifika sistemidir.

Global Organik Tekstil Standardı (GOTS) sertifikası

Ekolojik dengeye uyum sağlayan, sosyal kriterlere uyan, organik lifleri kullanan ve organik lifleri işleme koşullarına uygun ürünler üretilmesi için oluşturulan sertifikalandırma sistemidir.