₺114,90 KDV Dahil
₺159,90 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺149,90 KDV Dahil
₺159,90 KDV Dahil
₺199,90 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
₺149,90 KDV Dahil
₺199,90 KDV Dahil
₺154,90 KDV Dahil
₺199,90 KDV Dahil
%23 İndirim
%23İndirim
Ücretsiz Kargo
₺129,90 KDV Dahil
₺159,90 KDV Dahil
₺144,99 KDV Dahil
₺199,90 KDV Dahil
1

Bebek Nevresim Takımları

100 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO İLE

Bebek Nevresim Takımları

Hamilelik sürecinin başlamasıyla birlikte her zaman önceliğiniz bebeğiniz olur. Heyecanla bebeğinizin ihtiyaçlarını temin etmek istersiniz. Kusursuz, özenli ve seçici olursunuz. Bu süreç anne ve babalar için keyifli bir süreçtir. Bebeğinizin sağlığına zarar vermeyecek ürünlerin satın alınması tamamen sizin elinizdedir. Birçok dış etkenlerden koruyamazsanız bile bebeğiniz için satın alacağınız ürünleri seçebilirsiniz. İyi uyuyan bebekler rahat ve huzurlu vakit geçirmenizi sağlar. Böylelikle onlara gerekli uygun ortamı sağlamak size düşer. Bebekleriniz uyurken temas ettiği nevresim ve yastık cilde zarar vermeyecek dokuda olmalıdır. Bebek nevresim takımını seçerken bazı noktalara dikkat etmeliyiz.

Bebek Nevresim Takımı Alırken Dikkat Etmemiz Gerekenler

Bebek nevresim takımları, bebek odasının olmazsa olmazlarındandır. Sydney Baby koleksiyonu miniklerin, bebek nevresim takımlarıyla odalarına tatlı bir hava katıyor. Böylelikle renkleriyle neşe saçan, en sevimli dekorasyon aracı haline geliyor. Peki bebek nevresimi seçerken nelere dikkat etmeliyiz? Asıl ayrıntı burada başlıyor. Bebek nevresimi takımları seçerken önceliğimiz her zaman ki gibi sağlıktır. Rengi ya da desen gibi özelliklerinden daha çok cildine uygun olup olmadığına bakmalıyız. Aynı zamanda hangi kumaştan yapıldığına dikkat ettiğimiz gibi hangi boyaların kullanıldığına da dikkat etmeliyiz. Hiçbir anne bebeğinin narin ve hassas cildinin tahriş olmasını istemez. Bu yüzden diğer bebek ürünlerinde olduğu gibi bebek nevresim takımlarının da organik, saf pamuktan üretilmiş, tasarımıyla cıvıl cıvıl bir ürün seçilmelidir.

Bebek Nevresim Takımı Modelleri

Bebek nevresim modelleri birçok desen ve renkle çeşitlilik gösterebilir. Kendi zevkinize uygun model ve motifleri seçerek bebeğinizin odasını dekore etmek tatlı bir süreçtir. Bebeğinizin cinsiyetine uygun odasını dizayn etmek ailelerin en çok tercih ettiği durumdur. Uzmanların tercihine göre; dikkat çeken parlak renkler bebeğinizin dikkatini dağıtacağı gibi rahat uykuya dalmasını da engelliyor. Sydney Baby koleksiyonu içeriğinde ki gibi soft tonlarla tasarlanmış dikkat çekici figürleri bulunmayan bebek nevresim takımlarını tercih etmelisiniz. Sydney baby sakin tonlarıyla tasarlanmış şık takımları bebeğinizin odasını zarif gösterecektir.

Bebek Nevresim Takımı Özellikleri

Bebeğinizin rahatlığını ve sağlını bir arada sunan bebek nevresim takımlarını tercih etmelisiniz. Bununla birlikte hijyene önem verdiğimiz için yıkama koşulları tüm bebek nevresim takımlarında 40° çamaşır makinesinde yıkanılabilir, düşük ısıda ütü, kurutma makinesinde hassas devir ve kuru temizle yapılması gerekir. Sydney Baby örme teknolojisi ile %100 pamuklu penye kumaştan yapıldığı için hafif ve esnek yapıya sahiptir.

 

Bebek Nevresim Takımı Fiyatları

Sydney Baby olarak bebeğiniz bizim için de çok önemlidir. Güvenilir markamızla bebek nevresimi takımlarını size güvenle sunuyoruz. Ürünlerimizde kullanılan zararsız tekstil boyaları ve ürünleri %100 pamukla bebeğinizin mışıl mışıl uyumasını sağlıyoruz. Bebek nevresim takımı modelleri ve fiyatları tüm kalitesi ve doğallıyla sydney.com.tr 'de.