1

BEBEK PİKELERİ

100 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO İLE

Bebek Pikesi

Bebeklerin ciltleri hassas ve yumuşaktır. Özellikle sıcak havalarda bebeklerimizin ciltlerine zarar gelmesin diye daha çok dikkat ederiz. Bebeklerimizin hassas cildi sıcak havalarda daha da hassas olabiliyor. Bu yüzden bebek pikesi seçerken kullanılan kumaş çok önemlidir. Bebeğinizin huzurlu uykuya dalabilmesi için doğal malzemeden üretilmiş nefes alan kumaşlar tercih edilmelidir.

Kumaş türü ve önemi

Bebek pikeleri, bebek kıyafetleri gibi cilde direk temas etmese bile, bebeklerimizin ağız ve yüz bölgelerine zaman zaman temas edebilmektedir. Bu nedenle bebeğinizin cildine temas eden pikenin, bebeğinizin cildine zarar verebilecek herhangi bir kimyasal içermemesi gerekir. Bebek Pikesi seçimi yaparken doğal malzemelerden üretilmiş kumaş kullanılmasına dikkat edilmelidir. Bebek pikesi seçiminde önemli olan bir diğer konu ise seçilen kumaşın hava almasıdır. Hava alan kumaş seçimi bebeğinize huzur ve konforu sunacaktır. Sydney Baby, bebek pikeleri ve modellerini tasarlarken bebeğinizin cildine en uygun olan süprem örme kumaş kullanır. Süprem örme kumaş bebeğinizin cildinin hava almasını sağlar, yumuşak ve hafiftir.

Hafif Bebek Pikesi

Bebek pikesi seçerken dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan biride, pikenin hafif ve yumuşak olmasıdır. Bebek Pikesinin hafif olması, bebeğinizin üzerinde ağırlık yapmayacağından dolayı bebeğinizin rahat uyumasını, uykuya kolay dalmasını sağlar.

Sıcak Havalarda Bebeğiniz için Konforlu Uyku

Sıcak havalar bebeğinizi bunaltabilir. Sıcak havalarda bebeğinizin konforlu uyku çekebilmesini sağlamak için kalın kumaş kullanan, hava almayan ve yumuşak olmayan bebek pikelerinden kaçınmak en doğru seçenek olacaktır. Bebeklerin rahat uykuya dalabilmesi için üzerlerine örtülen pikenin hava alması önemlidir. Hava almayan kumaşlar bebeğinizin tatlı uykularını bölebilir.

Bebeğiniz için Kalite, Uygun Fiyat ve Doğru Seçim.

Bebeğinizin konforunu sizin için düşünen bir marka var. Sydney Baby! Tecrübesiyle Bebek Tekstili, Bebek Odası Tekstili ve Bebek Banyo Tekstili alanlarında kalite odaklı ürünler tasarlar ve üretir. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın mutlu bebeklik dönemi geçirmesi için çalışıyoruz.