₺429,90 KDV Dahil
₺529,90 KDV Dahil
%19 İndirim
%19İndirim
Ücretsiz Kargo
₺484,90 KDV Dahil
₺584,90 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
₺114,90 KDV Dahil
₺159,90 KDV Dahil
1

BEBEK UYKU SETİ MODELLERİ

100 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO İLE

Uyku Seti

Bebek uyku seti satın almaya karar verdiğinizde bebeğinizin narin cildine uygun kumaş seçimi çok önemlidir. Bu seçim bebeğinizin huzurlu ve mutlu uyku uyumasını sağlayacaktır. Bebek uyku seti seçerken yapısıyla yumuşak, hava alan ve doğal kumaştan olması bebeğinizin sağlığını koruması onun mutlu uyku uyumasına ve huzurlu hissetmesine sebep olacaktır. Uyku setleri farklı türlerde kumaşlardan üretilebilir. Nakışlı desenli veya dijital desen baskılı olanları da mevcuttur. Doğru bebek uyku seti seçimi yaparken bebeklerimizin sağlığını düşünürüz.

Bebek Uyku Seti Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

İlk olarak sağlıklı bir uyku bebeklerin gelişimi ve sağlığı açısından önemli bir noktadır. Bebeğinizin kaliteli bir uyku süreci yaşayabilmesi için en uygun ortamı oluşturmak onların mutluluğuna mutluluk katacaktır. Seçim yaparken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise, bebek uyku seti ölçüleri olacaktır.

Bebeklerin ciltleri yetişkinlere göre çok daha hassastır. Bebek Odası Tekstil ürünlerinden alacağınız bebek uyku setinin bebeğinizin cildine zarar vermeyen maddelerden üretilmiş olduğuna dikkat edilmelidir. Sydney Baby olarak bebekler için dünya standartlarına göre üretim yapmayı olmazsa olmaz kurallarımızdan biri olarak görmekteyiz. Bu bağlamda bebek tekstili ürünlerini kapsayan Oeko-Tex 100 standart sertifikasına sahip olan markamız, 0-3 yaş bebekler için üretilen tekstil ürünlerinin bebeğin cildine zarar verebilecek boya ve materyalleri kullanmaz. Bir diğer sertifikamız olan GOTS (Global Organic Textile Standart) ekolojik dengeye uyum sağlayan, organik lifleri kullanan ve organik lifleri işleme koşullarına uygun ürünler üretilmesi için oluşturulmuş bir sertifikalandırma sistemidir.

Neden Sydney Baby Bebek Uyku Seti ?

Sydney Baby ’nin tasarım ekibi tarafından hazırlanan birbirinden güzel tasarımlara sahip bebek uyku seti modelleri bebekler için özel olarak tasarlanır. Sydney Baby, bebeğinizin cilt sağlığına en uygun kumaş olan, pamuk süprem örme kumaş kullanır. Sydney Baby, Oeko-tex 100 ve GOTS sertifikalarıyla dünya standartlarına uygun üretim yapar.

Uyku Seti Fiyatları

Bebekler için uyku seti fiyatları, boyutlarına ve içerdiği parça sayısına göre birbirinden ayrılır. İhtiyacınıza uygun bebek uyku setini parçalarına bakarak seçim yapabilirsiniz. Kız bebek uyku seti pembe renklerde tasarımlar tercih edilebilir. Uyku seti erkek bebek için mavi tonlarda seçim yapmak veya uniseks model arayışındaysanız toprak rengi veya yumuşak tonlarda renk seçimi yapmak güzel tercihler olabilir.